Uderzyła chryslerem w barierę. Mimo reanimacji, zmarła

13
Fot. Daniel Duhr
Nie żyje kobieta, która była reanimowana po tym, jak samochód, który prowadziła, uderzył w barierę energochłonną przy skrzyżowaniu ulic Odolanowskiej i Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Mimo pomocy służb, lekarz stwierdził zgon. Do zdarzenia doszło po godz. 20.00.

Trwa reanimacja kobiety, która prowadziła chryslera voyagera. Kobieta kierująca autem uderzyła samochodem w barierę przy skrzyżowaniu ulic Odolanowskiej z Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

W samochodzie podróżowała także młodsza kobieta. Jej – jak informują strażacy – nic się nie stało.

Występują utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA – 21.17

Jak informują przedstawiciele straży pożarnej, zakończyła się reanimacja poszkodowanej kobiety. Lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził zgon.

AKTUALIZACJA – 21.57

Jak informuje ostrowska policja, służby ratunkowe reanimowały na miejscu zdarzenia kobietę w wieku ok. 40 lat. – Jechała ona wraz z córką. 17-latce nic się nie stało. Na miejsce wezwano prokuratora. Pod jego nadzorem będzie prowadzone śledztwo, które ma pozwolić na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia – mówi w rozmowie z portalem wlkp24.info mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobiety wyjeżdżały samochodem z ul. Kopernika na Odolanowską.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. 6
  18

  Proszę o rzetelność inne serwisy podają ze to właśnie trwała reanimacja 17 latki która zaslabala i z tego względu doszło do wypadku

  • 35

   Informacje, które podajemy, są oparte na przekazie służb ratunkowych. Nie odpowiadamy za doniesienia publikowane na innych portalach.

 2. 14
  1

  Wyrazy współczucia dla Rodziny 😔

  A dziennikarzom tego portalu dziękujemy za rzetelne informacje, nie pamiętam żeby tu się kiedyś “coś nie zgadzalo”.
  Wszystko też czytelnie napisane i bez błędów stylistycznych…
  Dziękujemy 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick