Uderzył w przydrożne drzewo. Dziś zmarł

0
Do wypadku drogowego doszło w Siekierzynie w gminie Grabów nad Prosną. Kierujący fordem focus nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę w ciężkim stanie przewieziono do szpitala w Kaliszu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego.

Po godzinie 2:30 18 czerwca dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 450  w miejscowości Siekierzyn.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 56-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, kierując samochodem osobowym marki ford focus nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem doznał poważnych obrażeń ciała i niezwłocznie przewieziono go do szpitala w Kaliszu. W Szpitalu pobrano od niego krew do badania – mówi podkomisarz  Ewa Jakubowska, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

W sprawie wypadku policjanci prowadzą dalsze czynności służbowe. 19 czerwca po godzinie 8:30, dyżurny Policji otrzymał informację, że 56-letni mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł w sziptalu w Kaliszu.

źródło: KPP Ostrzeszów

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick