Udany debiut Kella i Ogdena. Siódma wygrana z rzędu Stali

0
Aleksandra Krzemińska/PLK.PL
Koszykarze Arged BM Slam Stali wygrali w sobotę w Gliwicach z GTK 102:81. Ostrowianie kolejny raz bardzo dobrze rozpoczęli mecz, od prowadzenia 15:2. W kolejnych minutach powiększali przewagę, żeby w drugiej połowie utrzymywać pełną koncentrację. Kolejny raz najlepszy strzelcem żółto-niebieskich był Jakub Garbacz, autor 29 punktów. Z bardzo dobrej strony pokazali się debiutanci: Trey Kell rzucił 12 punktów, miał także 5 zbiórek i 8 asyst. Mark Ogden zdobył 10 punktów.

GTK Gliwice – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 81:102 (14:32, 25:24, 23:20, 19:26)

GTK: Shannon Bogues 19, Tayler Persons 17, Jordon Varnado 11, Terry Henderson 11, Daniel Gołębiowski 9, Szymon Szewczyk 6, Mario Delas 4, Szymon Szymański 4, Aleksander Wiśniewski 0.

Stal: Jakub Garbacz 29, Jarosław Mokros 17, Taurean Green 14, Chris Smith 13, Trey Kell 12, Mark Ogden 10, Josip Sobin 5 (11 zb), Carl Lindbom 0, Szymon Ryżek 2, Marcin Pławucki 0, Łukasz Wojciechowski 0.