Uczniowie z Odolanowa w “Jaka to melodia?”

3
odolanow.pl
7 uczniów z Zespołu Szkół w Odolanowie, a także kilkoro absolwentów pojechało do Warszawy, by wziąć udział w nagraniu jednego z odcinków programu "Jaka to melodia?". Zobaczyli nie tylko, jak wygląda praca w telewizji, ale także mieli okazję spotkać się z gwiazdami muzyki rozrywkowej.

“Jaka to melodia?” jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych w historii. Od lat cieszy się dużą popularnością, także wśród mieszkańców naszego regionu. Nic więc dziwnego, że młodzież z Odolanowa nie mogła się doczekać wyjazdu do Warszawy. W drogę wyruszyli wcześnie rano, bo o 10.00 musieli być już w stolicy.

W siedzibie Telewizji Polskiej spotkali się m.in. z zespołem Feel, który wykonywał jeden ze swoich przebojów. Obsługa pozwoliła zająć uczennicom miejsce w pobliżu zespołu i mogą mieć pewność, że będzie można je zobaczyć w telewizji w święta Bożego Narodzenia. Właśnie wtedy ma odbyć się premiera odcinka.

W programie wystąpili też tancerze teatru Buffo z Nataszą Urbańską na czele. – Janusz Józefowicz osobiście skomplementował widownię za niesamowite poczucie rytmu oraz naturalne zachowanie przed kamerami – mówią opiekunowie odolanowskiej grupy. Po jakimś czasie zmieniono wystrój na świąteczny, a w studiu pojawiły się m.in. zespół Pieśni i Tańca Mazowsze, Norbi, a także Oddział Zamknięty. – Występujący na scenie wraz z widownią śpiewali kolędy. Niewątpliwie dało się dzięki temu odczuć atmosferę zbliżających się świąt – dodają.

Nagrania trwały do wieczora. Wystarczył drobny błąd, a trzeba było robić dubel. Na wizji wszystko musiało bowiem wyglądać profesjonalnie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 2
    1

    Jak ja cały sezon chodzę na żużel, to nikt o tym nie napisze. Ale jak na tor przywiozą nowy granit to zaraz o tym głośno i zdjęcia z Beatą Klimek na pierwszym planie!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick