TŻ Ostrovia organizuje zbiórkę na rzecz Tomasza Golloba

2
Podczas sobotniego meczu TŻ Ostrovia - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań zbierane będą pieniądze na leczenie Tomasza Golloba.

Do kibiców wyjdą wolontariusze ze specjalnie oznakowanymi puszkami. Mecz jest zaplanowany na najbliższą sobotę, 29 kwietnia, godz. 16:00.

Indywidualny Mistrz Świata z 2010 r. w ostatnią niedzielę doznał bardzo poważnej kontuzji. Podczas próbnego przejazdu przed zawodami motocrossowymi na uznawanym za bardzo bezpieczny torze w Chełmnie nieszczęśliwie upadł i uszkodził rdzeń kręgowy.

Na szczęście jego stan trochę się poprawił. Gollob został wybudzony ze śpiączki i samodzielnie oddycha. Odzyskał też świadomość i rozmawiał z lekarzami.

fot. Tomasz Gollob / FB

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

2 KOMENTARZE

  1. Prawdopodobnie narażę się większości czytających to, ale mam pewne ALE!!! Tomek ma obecnie zapewnioną opiekę medyczną, natomiast na dalsze leczenie i rehabilitację pewnie nie zabraknie pieniędzy. To nie jest statystyczny Polak, który kombinuje jak przetrwać do „pierwszego”. Każdy żużlowiec jest ubezpieczony (Tomek prawdopodobnie ma nie najgorsze ubezpieczenie). Tysiące ludzi ma wypadki, pozostają w zaciszu domowym w samotności wzmagając się z cierpieniem i niejednokrotnie z biedą i nikt nie robi dla nich spektakularnych zbiórek. Wspierajmy Go w leczeniu, ale nie róbmy z Niego dziada, bo to był i jest mistrz światowej klasy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick