TŻ Ostrovia dziękuje za doping, jednocześnie apeluje…

6
Niedzielne derby Wielkopolski ze Startem Gniezno cieszyły się niecodzienną frekwencją. Żużlowców Ostrovii dopingował komplet publiczności. Działacze i sami zawodnicy dziękują za takie wsparcie, które w dużym stopniu pomogło w zwycięstwie 56:34. Kibiców było tak dużo, że ochrona miała problem z wpuszczeniem wszystkich jeszcze przed prezentacją. Stąd prezes Radosław Strzelczyk apeluje o wcześniejsze przybywanie na zawody.

Mogę zagwarantować, że zawodnicy to czują. Słyszą podczas biegów. Adrenalina wtedy rośnie i chce się wygrywać dla takiej publiczności. Razem tworzymy to widowisko. Przy okazji chciałbym wszystkim bardzo podziękować i zaprosić na następne mecze, w których zmierzymy się z jeszcze silniejszymi zespołami. Robimy to dla kibiców przecież – mówi trener Mariusz Staszewski.

Atmosfera podczas derbów była niesamowita. Kibice byli naszym dodatkowym zawodnikiem na torze. My zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby się zrehabilitować dobrą jazdą i wszystkim tym, co robimy dookoła klubu – dodaje prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Radosław Strzelczyk, który przy okazji apeluje do wszystkich kibiców o cierpliwość i wcześniejsze przychodzenie na mecze ligowe.

Jest nam ciężko. Robimy jednak wszystko co w naszej mocy, że usprawnić wpuszczanie kibiców na mecze. Mamy trochę ograniczone pole manewru przez modernizację stadionu. Przy okazji proszę także kibiców o wcześniejsze przychodzenie na zawody. Nawet jeśli mielibyśmy otwarte wszystkie bramy, nie jesteśmy w stanie wpuścić w jednym momencie kilku tysięcy kibiców – zauważa prezes beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Co daje wczesniejsze przychodzenie poszedlem na mecz poltora godz wczesniej I stalem w kolejce do wejscia pol godz…trzeba uruchomic jeszcze jedno wejscie od strony polewaczek bo robicie z tym popeline porazka a nie aby apelujecie o wczesniejsze przyjscie zenada

    • Aleś Ty głupi, wyobraź sobie co by było gdyby wszyscy którzy w niedzielę przyszli 1,5 godziny wcześniej, przyszli 15 minut przed rozpoczęciem. Ogarniasz już o co chodzi z przychodzeniem wcześniej? Bo na pewno nie o to byś nie musiał stać w kolejce. Ja byłem godzinę przed rozpoczęciem ale nie po to by nie stać w kolejce ale by mieć miejsce tam gdzie mi pasuje i po to by nie ryzykować wejścia po rozpoczęciu zawodów.

    • Na pustego to raczej ty wychodzisz,bo jak zamiast trzech byłoby 5-7 wejść to wejście byłoby na bieżąco ,ale może kiedyś ogarniesz

  2. Panie Strzelczyk .. trochę bajki opowiada . Większa ilość ochrony !? Żeby usprawnić wejście !? Widać na tym filmiku 2.26 stoi 7 osób z ochrony , z czego jedna skanuje bilety , jedna odrywa kupony od biletu. Efekt widać w tle ile ludzi czeka! Brakowało ludzi do skanowania biletów a nie więcej ochrony !! Wejścia na łukach podzielić na pół i postawić dwie osoby z czytnikami ! To daje 50 % więcej „mocy przerobowej” Do czasu zakończenia przebudowy sektora , pomyślcie o dostawieniu jakiś trybun oraz nad sposobem przemieszczania się ludzi na sektor miedzy trybuną główną a sektorem kibiców gości. Tam były wolne miejsca ale ludzie utknęli na reszcie stadionu.

  3. A niby z jakiej racji mają się przemieszczać z trybuny głównej a sektorem kibiców nie po to kupuję bilet na trybunę główną żebym potem nic nie widział z żużla bo ktoś inny co chwilę się będzie kręcił a jak ktoś chce dobre miejsca i bez stania w kolejkach to trzeba bylo sobie kupić karnet na trybunę główną a teraz narzekanie bo trzeba stać w kolejkach

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick