TŻ Ostrovia czeka na inaugurację. Kolejny mecz przełożony

13
Pięć biegów zdążyli odjechać żużlowcy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w meczu z Aforti Startem Gniezno. Po nich zebrało się jury, które zdecydowało o odwołaniu meczu. Propozycja nowego terminu to 3 maja. Do momentu przerwania zawodów gospodarze prowadzili 16:14, mimo że po pierwszych dwóch biegach wynik był 10:2. Najlepiej w zespole TŻ Ostrovia zaprezentował się Patrick Hansen, który wygrał dwa swoje biegi.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. 30
  6

  „Pan”Defektasek Walasek znowu pokazał że już dawno odcina kupony i nie wiem dlaczego ktoś nabiera się na jego niby formę i dobre przygotowanie…Dzisiaj dał popis swojej jazdy!!

 2. 26
  5

  Dopóki będą ustalać skład bracia G to w Ostrowie będa jeździć takie emeryty typu Walasek ,Gapiński czy w tamtym sezonie Okoniewski…. Miejsce Walaska jest już dawno na kanapie w domu . Ciekawe czy do Rybnika pojedzie w sobotę jeżeli tak to niech lepiej pomoże górnikom w kopalni.

 3. 24
  3

  Walasek w skladzie to chyba zart zawody dla amatorow sa w innym terminie chociaz i tam by mial problemy czas na emeryture a nie udawac gwiazde

 4. 20
  7

  Niech zmienią nazwę na Garcarkovia i jeżdżą w Ociążu na polu…Nie chcemy oglądać żenującego Grzesia.Prywatny klub sobie zrobili bracia i to jest największy problem od lat.

 5. 8
  2

  Od ustalania składu jest trener czy menedżer którego w Ostrowie nadal nie ma!A nie sponsorzy jakbyś nie wiedział … Tak żeby nie bracia G to może Ostrów by nie istniał … Fajne głupoty opowiadasz że głowa mała oni sobie odliczają od podatku cała tą zabawę w żużel … myślisz że kibice sa tak glupi że tego nie wiedzą??? OZE za rok będą w Ostrovii Holta i Protasiewicz są w sam raz wiekowo.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick