„Twój Problem Nasza Sprawa” premiera już dziś

0
Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka magazynu reporterskiego "Twój Problem Nasza Sprawa".

Jak zawsze przygotowaliśmy dla państwa trzy materiały. Początek programu o godzinie 20:40. Magazyn dostępny będzie także od poniedziałku na stronie www.tvproart.pl.

Dziś w programie historia Mirosławy Chleboś z ulicy Kościuszki 18 w Ostrowie, która domaga się zamiany większego mieszkania na mniejsze piętro wyżej oraz Mirosława Smolarka z ulicy prof. Kaliny. Mężczyzna zarzuca miejskiej komisji ds.mieszkaniowych, że ta nie rozumie jego potrzeb i nie chce przydzielić mu lokum komunalnego.

Poznacie też państwo Remigiusza, który jest uczniem pierwszej klasy liceum w ostrowskim IV LO. Chłopak od urodzenia przykuty jest do wózka inwalidzkiego, tylko nam pokazał jak wygląda jego normalny dzień i jak radzi sobie w drodze do szkoły.

Na koniec powrócimy do wydarzeń z 9 lutego tego roku, kiedy to w centrum Odolanowa na poddaszu kamienicy znajdującej się na rogu Placu Kościuszki i ul. Wiosny Ludów wybuchł pożar, który pozbawił dachu nad głową 11 rodzin. Jak ponad dwa miesiące od tych wydarzeń wygląda sytuacja osób poszkodowanych i jak ze zbiórką na odbudowę radzi sobie urząd?

Twój Problem Nasza Sprawa, początek o godzinie 20:40

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick