DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Twój problem nasza sprawa". Premiera już dziś

Dzisiejszy program rozpoczniemy od problemów mieszkańców kamienicy przy ulicy Gimnazjalnej 20 w Ostrowie Wielkopolskim, którzy w bardzo emocjonalny sposób ze łzami w oczach opowiedzieli nam o swojej fatalnej sytuacji. Ich zdaniem właściciele budynku od których wynajmują od lat swoje mieszkania robią wszystko, aby ich z tamtąd wykurzyć, wbrew jak twierdzą umowie którą podpisali.

Będzie też o 40 – letniej Iwonie Derze, która walczy z boreliozą i koinfekcją. Kobieta latami pukała do drzwi gabinetów lekarskich, z każdego wychodziła z błędnym rozpoznaniem lub w ogóle bez jakiejkolwiek diagnozy.

W Pleszewie przy placu powstańców wielkopolskich swoją działalność gospodarczą prowadzi Grażyna Kinas. Przed budynkiem w którym posiada swoje biuro usytuowany został jednak postój taksówek. Grażyna Kinas nie zgadza się z taką decyzją miasta, wietrząc spisek pokazując nam listę niezadowolonych z tego powodu listę swoich klientów. Co na to urząd?

Na zakończenie o inwestycji budowlanej przy ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim, jaka utrudnia życie użytkownikom garaży znajdujących się od ulicy Targowej. Budowlańcy zalali betonem przestrzeń jaka odgradza wspomniane zabudowania. Ich użytkownicy mają żal do inwestora, że ten ich lekceważy nie chcąc z nimi rozmawiać. Z nami porozmawiał.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz