Twój Problem Nasza Sprawa. Kolejny odcinek już dziś

0

Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka magazynu reporterskiego Twój Problem Nasza Sprawa. W tym miesiącu Maciej Parysek, autor programu przygotował dla państwa trzy materiały. Początek programu w piątek o godzinie 20:40. Magazyn dostępny będzie także od poniedziałku na stronie www.tvproart.pl. Oto szczegóły. 

W tym odcinku o losach mieszkańców bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Ostrzeszowie, którzy od niemal 10 lat próbują wykupić własne M, ale do tej pory nie mogli. Na przeszkodzie stał mówiąc oględnie „bałagan” w papierach. Za ten bałagan przyjdzie im teraz słono zapłacić. Sprawą dla państwa zajął się Tomasz Wojciechowski. 

Będziemy również w Kaliszu, gdzie raz w miesiącu odbywają się zajęcia w ramach fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat uczą się na wózkach inwalidzkich poruszać w miejskiej dżungli. Dzięki temu ich świat staje się bardziej przyjazny, bo jak się okazuje każda bariera jest do pokonania…

Na koniec powrócimy do 2014 roku. W Jarocinie swoją działalność zainaugurował Spichalerz Polskiego Rocka. Jak na przestrzeni lat zmieniało się to miejsce i jak fakt powstania instytucji wpłynął na promocję Jarocina w Polsce o tym w rozmowie z Julią Rzepką, kierownikiem tej instytucji. 

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick