Twój Problem Nasza Sprawa. Kolejny odcinek już dziś

0

Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka magazynu reporterskiego Twój Problem Nasza Sprawa. W tym miesiącu Maciej Parysek, autor programu przygotował dla państwa trzy materiały. Początek programu w piątek o godzinie 20:40. Magazyn dostępny będzie także od poniedziałku na stronie www.tvproart.pl. Oto szczegóły. 

Dziś w programie o tym jak ostrowskie parafie ograniczają konkurencję nieprzestrzegając prawa antymonopolowego. Chodzi o niepisaną zasadę, że kopaniem grobów oraz budową grobowców na cmentarzach przy ulicy Bema i Limanowskiego mogą zajmować się tylko osoby wyznaczone przez proboszczów. Jak się okazuje to jawne łamanie prawa co już kilka lat temu orzekł sąd a także Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Co na to parafie?
Powrócimy też do głośnej sprawy Agnieszka O. z Kalisza.  38-latka,  matka czwórki dzieci, przez blisko 10 lat prowadziła księgowość w firmie produkcyjno-transportowej Kazimierza Orłowskiego w Gałązkach Wielkich w gminie Nowe Skalmierzyce. Kobieta jednak postanowiła sobie dorobić i dodatkowo z konta swojego byłego pracodawcy przelała sobie łącznie kwotę prawie pięciu milionów złotych. Właściciel firmy i jej pracownicy nie mogą uwierzyć jak to się mogło stać.
Na zakończenie historia Marysi Seteckiej ze Strzyżewa w gminie Sieroszewice. Dziewczynka przez kilka lat nie mogła normalnie oddychać. Wszystko przez mukowiscydozę – chorobę która zniszczyła płuca dziewczynki. Marysia dzięki pomocy wielu osób także państwa – dostała nowe życie. Materiał przygotował Tomasz Wojciechowski.
Twój Problem Nasza Sprawa już dziś o godzinie 20:40
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick