„Twój Problem Nasza Sprawa” dziś premiera

0
Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka magazynu reporterskiego"Twój Problem Nasza Sprawa". Jak zawsze, tak i w tym miesiącu mamy dla państwa trzy materiały. Początek programu o godzinie 20:40. Magazyn dostępny będzie także od poniedziałku na stronie www.tvproart.pl.

W ostatnim programie przed wakacjami historia 24-letniej Sylwii Bocianowskiej z Sobótki w powiecie ostrowskim, która uległa poważnemu wypadkowi i od pół roku leży w śpiączce w ostrowskim szpitalu. Córką codziennie zajmuje się jej matka, pielęgnując ją, czytając książki i szepcąc do ucha w nadziei, że się obudzi.

W drugim materiale o proteście mieszkańców osiedla Słonecznego przy ulicy Zębcowskiej w Ostrowie Wielkopolskiej. Ci nie zgdzają się z planami inwestycji budowlanej w ich otoczeniu, a która zdecydowanie ma wpłynąć na pogorszenie się ich warunków życia. O wszystkim zdecyduje urząd miasta.

Na zakończenie o konflikcie rodzinnym z Jankowa Przygodzkiego. Mężczyzna i kobieta, wówczas jeszcze jako małżeństwo biorą kredyt wartości 50 tys złotych na budowę mini zoo. Interes nie wypalił podobnie jak małżeństwo, które dziś nawzajem zrzuca na siebie obowiązek spłaty zadłużenia wobec banku.

Twój Problem Nasza Sprawa premiera już dziś, godzina 20:40. 

 

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick