Trzy wypadki w jednym momencie. Cztery osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA]

0
Antonin, Biadaszki i Trzcieliny. To tam niemal w jednym czasie doszło do trzech zdarzeń drogowych. Napływają do nas informacje o poszkodowanych. Największe utrudnienia są na DK25 w okolicach wiaduktu kolejowego w Antoninie.

AKTUALIZACJA – 19.27

W Antoninie na drodze krajowej nr 25 (na wysokości wiaduktu kolejowego) doszło do zdarzenia, w którym wzięły udział samochód ciężarowy oraz osobowy. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu nadal są policja i straż pożarna. Jak informuje nasz Czytelnik, do wypadku doszło w związku z oderwaniem się koła od samochodu ciężarowego, które następnie uderzyło w osobówkę. Wcześniej kierowcy widzieli, jak tuż przed zdarzeniem spod auta lecą iskry.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Trzcielinach, gdzie zderzyły się cztery samochody osobowe, a dwie osoby zostały ranne. Pogotowie zabrało je do szpitala. Nadal występują utrudnienia w ruchu.

Trzeci wypadek wydarzył się w Biadaszkach. Jedna osoba została poszkodowana. Również trafiła do szpitala Droga była zablokowana. W tej chwili ruch odbywa się z utrudnieniami. Na miejscu pracują służby.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick