„Nie ma żadnego śladu” – trwają poszukiwania 35-letniego Marcina

0
Fot. Facebook/Szukamy i Ratujemy
Wciąż nie odnaleziono 35-letniego Marcina, mieszkańca gminy Koźmin Wielkopolski. Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek (18.06) około godziny 5.00 rano. Nie dotarł do pracy i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach bierze krotoszyńska policja oraz grupa Szukamy i Ratujemy.

O zaginięciu informowaliśmy wczoraj za pośrednictwem Facebooka.

ZAGINĄŁ 35-LETNI MARCIN‼️Podajcie dalej! Wierzymy, że z Waszą pomocą zostanie szybko odnaleziony. W akcję poszukiwawczą włączyła się już grupa Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski

Opublikowany przez wlkp24.info Wtorek, 18 czerwca 2019

Poszukiwania na terenie gminy Koźmin Wielkopolski prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, strażacy OSP oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Szukamy i Ratujemy. Wczoraj, akcja trwała do godzin nocnych i niestety musiała zostać przerwana.

Na tą chwile poszukiwania zostały zawieszone. Kolejne działania zaplanowane są na dzień dzisiejszy.

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Wtorek, 18 czerwca 2019

Ochotnicy z grupy Szukamy i Ratujemy prowadzą działania przy pomocy Mobilnego Centrum Koordynacji Poszukiwań o numerze bocznym SiR-01, zwanego również „SiRobusem”. To jedyny pojazd na terenie województwa Wielkopolskiego, który wykorzystywany jest do koordynowania grupami poszukiwawczymi. – W pojeździe zainstalowane są dwa niezależne stanowiska dla koordynatorów wyposażone w komputery z programem SiRon wraz zintegrowanymi monitorami, łączność bezprzewodową, internet i stacjonarnym telefonem cyfrowym, umożliwiającym telekonferencje. Pojazd posiada własne zasilanie pozwalające na prace w każdych warunkach – informują członkowie grupy. Na wyposażeniu pojazdu znajduje się również sprzęt medyczny, oświetleniowy, kamera termowizyjna, sprzęt poszukiwawczy i przenośna łączność bezprzewodowa.

O uwagę i pomoc mieszkańców prosi też krotoszyńska policja. – Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może w tej chwili przebywać poszukiwany mężczyzna – proszony jest o kontakt z najbliższą komendą policji lub pod numerem 997 mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick