Sesja rady miejskiej. „Rozpoczęła się kampania”

6
W sali sesyjnej urzędu miejskiego trwa XL Sesja Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. W pierwszej części obrad najwięcej uwagi poświęcono działalności prezydent Beaty Klimek. Najwięcej uwag miał radny Alojzy Motylewski.

Rozpoczęła się kampania przedwyborcza i takich agresywnych ataków będzie z pewnością więcej. Jestem na to przygotowana – mówiła w przerwie prezydent Beata Klimek.

W porządku obrad znalazły się 24. punkty podjęcia uchwał w sprawie m.in.: zmian w wieloletniej prognozie finansowej miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Transmisja z sesji poniżej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Jak powiedział jeden z radnych Pani Prezydent prowadzi kampanię wyborczą już czwarty rok, przy pomocy promującej ją gazetki, która podobno miała być miejskim informatorem, filmików w kablówce, coraz liczniejszego biura prasowego, a nawet oficjalnej strony urzędu miejskiego, na której jej ludzie poza wynoszeniem pod niebiosa osiągnięć pani, nawet posuwają się do krytycznych komentarzy decyzji podejmowanych przez radę. A tutaj taki zarzut? Że radni zaczynają kampanię? Jak widać 3 lata za późno!

  2. Oglądając ostatnią sesję jestem przerażony poziomem dyskusji i zachowaniem niektórych radnych i innych mówców.Nienawiść przysłania dobro miasta i mieszkańców. Na przykład :Jak można krytykować budowę lodowiska i toru rolkowego oraz nie duże dopłaty miasta do jego funkcjonowania.Czy lepiej będzie jak nasze dzieci i młodzież zamiast na lodowisko i pójdzie po dopalacze i narkotyki ? Ludzie opamiętajcie się. Takiej Rady w Ostrowie najstarsi mieszkańcy nie pamiętają.Nie idżcie tą drogą bo ona prowadzi do nikąd.

    • G. masz rację. Najważniejsze żeby było lodowisko. A to, że dziura w budżecie jest na 8 mln to nic. Weźmie się kredyt i tyle. A ludzie, którzy toną w błocie od wielu lat niech sobie toną dalej. Ważne żeby lodowisko. Nie było lodowiska i miasto istniało jakieś 600 lat z okładem. Teraz bez lodowiska zginie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick