Transfer Markovića strzałem w dziesiątkę

0
Nie ma żadnych wątpliwości, że zakontraktowanie przez działaczy BM Slam Stal serbskiego skrzydłowego Nikolę Markovića było strzałem w dziesiątkę. 28-letni zawodnik ma za sobą siedem spotkań w żółto-niebieskich barwach. No i w tych meczach zdążył już zaprezentować pełnię swoich możliwości. Serb z powodzeniem gra na pozycji silnego skrzydłowego, bądź środkowego. Dysponuje bogatym repertuarem zagrań. Błyskawicznie wszedł w zespół BM Slam Stal, stając się niezwykle ważnym ogniwem w ekipie trenera Emil Rajkovića. Wściekli są za to kibice w Zielonej Górze, którzy żałują, że Nikola Marković nie jest już zawodnikiem Stelmetu.

Nikola Marković w barwach BM Slam Stal rozegrał dotąd siedem meczów. No i z nim w składzie ,,Stalówka” zanotowała sześć wygranych, przegrywając tylko raz z Anwilem Włocławek.

Serb w ostrowskiej drużynie spędza w grze średnio 25 minut. Notuje na swoim koncie na poziomie prawie 13 punktów i 6 zbiórek. Marković potwierdza, że jest zawodnikiem wszechstronnym. Walczy na obu tablicach, potrafi rzucić z dystansu, ale także świetnie podaje. Jego zakontraktowanie było więc znakomitym ruchem włodarzy BM Slam Stal.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick