Tragiczny wypadek na DK11. Nie żyje rowerzysta [ZDJĘCIA]

2
Fot. KPP Kępno
Nie żyje 70-letni rowerzysta potrącony na DK11 w miejscowości Przybyszów (powiat kępiński). Do zdarzenia doszło po godz. 11.00, ale utrudnienia potrwają kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy.

Mimo podjętej reanimacji na miejscu zdarzenia, nie udało się uratować 70-letniego rowerzysty. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

CZYTAJ: Społeczeństwo pomaga szpitalom. Internetowych zbiórek przybywa. Pomaga też Doda

Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. – Pod nadzorem prokuratora pracuje tam grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia – mówi st. post. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP w Kępnie.

Występują utrudnienia w ruchu, w związku z tym policja wyznaczyła objazdy. Od Ostrzeszowa muszą zjechać na rondzie na nowy odcinek S11, a następnie na S8. Od strony Kępna wyznaczono objazd przez Krążkowy i Mikorzyn.

To już drugi śmiertelny wypadek w południowej Wielkopolsce, do którego doszło w poniedziałek. Wcześniej informowaliśmy o 56-letniej kobiecie, która zmarła na miejscu po tym, jak opel insignia, którym jechała, uderzył w drzewo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick