Tragedia w mieszkaniu. Mężczyzna nie żyje, a kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

4
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Ciało 66-letniego mężczyzny oraz kobietę wymagającą natychmiastowej hospitalizacji znaleźli przedstawiciele służb ratunkowych w jednym z mieszkań na os. Kościuszki w Jarocinie. Ratownicy weszli do środka po tym, jak policję o braku kontaktu z rodzicami poinformowała kobieta nie mogąca się skontaktować z członkami rodziny.

Służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z mieszkań na os. Kościuszki w Jarocinie. – Do dyżurnego zadzwoniła kobieta, która nie mogła skontaktować się z rodzicami. Ci nie odbierali telefonu i nie oddzwaniali. Na miejsce wysłano patrol policji, ale funkcjonariusze także nie byli w stanie nawiązać kontaktu z domownikami. Z pomocą straży pożarnej weszli do mieszkania, gdzie ujawnili zwłoki 66-letniego mężczyzny oraz małżonkę w stanie zdrowia, który wymagał natychmiastowej hospitalizacji – wyjaśnia asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

CZYTAJ: Zginęła pod kołami ciężarówki. Postępowanie umorzono

Policja nie prowadzi czynności dochodzeniowych w tej sprawie, bowiem nie doszło do przestępstwa.

Już drugi raz w ciągu ostatnich dni, kiedy jarocińscy policjanci prosili strażaków o pomoc w otwarciu mieszkania. Wcześniej miało to miejsce w Wilczyńcu, gdzie również znaleziono zmarłego mężczyznę.

To druga tragiczna wiadomość tej niedzieli. Nad ranem na przystanku autobusowym w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono ciało młodego mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Przeprowadzona zostanie również sekcja zwłok.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA JAROCIN112.PL

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick