Tragedia pod Kaliszem. Znaleziono zwęglone ciało w płonącym budynku [ZDJĘCIA]

0
Fot. KM PSP Kalisz
Nie żyje kobieta, której ciało znaleziono w płonącym budynku. Taką informację potwierdził rzecznik prasowy KM PSP Kalisz. Do pożaru zabudowań gospodarczych doszło w środowy poranek w Cieszykowie (gmina Szczytniki, powiat kaliski).

Na miejsce pożaru, który wybuchł w środę o świcie, wysłano 10 zastępów straży. Rozpoczęła się walka z ogniem i przeszukiwanie terenu. Jak informuje kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy KM PSP Kalisz, osoba zgłaszająca zdarzenie powiedziała, że kobieta w wieku około 80 lat weszła do budynku. Strażacy znaleźli tam jej zwęglone ciało.

CZYTAJ TEŻ: Dachowanie pod Ostrowem. Droga całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJE]

Po 9.00 trwało jeszcze dogaszanie pożaru. Na miejscu będą prowadzone dalsze czynności wyjaśniające, aby ustalić co mogło być przyczyną wystąpienia ognia.

AKTUALIZACJA – 10.12

Kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy KM PSP Kalisz: Po 8.00 otrzymaliśmy informację o pożarze budynku gospodarczego, w którym prawdopodobnie znajduje się jedna osoba. Na miejscu zastaliśmy rozwinięty pożar i przystąpiliśmy od działań gaśniczych. Wewnątrz ujawniono ciało kobiety w wieku około 80 lat. W związku z tym, że było zwęglone, odstąpiliśmy od działań związanych z udzieleniem kwalifikowanej pierwszej pomocy. Cały czas trwa dogaszanie.

W budynku znajdował się także samochód osobowy, który spłonął.

Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick