Tragedia na obwodnicy Ostrowa. Zginął 26-letni motocyklista

1
Kolejna młoda osoba jadąca motocyklem traci w tym tygodniu życie w wypadku drogowym. Następna tragedia rozegrała się dziś po 19:00 na odcinku obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego w ciągu drogi S11.

fot. KPP Ostrów Wielkopolski

Co było przyczyną tragicznego w skutkach zderzenia motocyklu kierowanego przez 25-latka? Wyjaśnia to policja pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że do zdarzenia jednośladu z volkswagenem polo doszło niemal pod wiaduktem w stronę miejscowości Karski.

25-latek z powiatu ostrowskiego jadący motorem z potężną siłą uderzył w drzwi osobówki od strony kierowcy. Zginął na miejscu. 30-letniego kierowcę z polo przewieziono do szpitala.

W czwartek wieczorem w Siedlikowie pod Ostrzeszowem także zginął motocyklista. 29-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Wiele wskazuje na to, że przyczyną dzisiejszej tragedii mogła być nadmierna prędkość.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

1 KOMENTARZ

  1. Być może motocyklista jechał za szybko, ale skąd mógł się spodziewać, że na drodze szybkiego ruchu nagle ktoś wyjedzie z boku. Miejscowe buraki wykorzystują bramę awaryjną do wjazdu na drogę szybkiego ruchu i zjazdu z niej. Policja i GDDKiA udaje, że tego nie widzi. Szkoda, że musiał ktoś zginąć w tym miejscu, ale z uwagi na masowość tego procederu, była to tylko kwestia czasu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick