Tragedia na jeziorze. Ojciec nie żyje, a 5-latka w ciężkim stanie trafiła do ostrowskiego szpitala

3
Zdjęcie poglądowe/fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
49-letni mężczyzna nie żyje, a jego5-letnia córka została przewieziona śmigłowcem LPR do ostrowskiego szpitala. Do rodzinnej tragedii doszło na tafli zbiornika Jeziorsko w miejscowości Kościanki w powiecie tureckim.

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór, a służby zostały powiadomione o przewróconym pontonie na zbiorniku Jeziersko. Do wody wpadł mężczyzna i jego 5-letnia córka. Dziewczynkę udało się wyciągnąć na brzeg i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do ostrowskiego szpitala, gdzie trafiła na oddział intensywnej terapii dziecięcej. – Dziecko jest w stanie ciężkim. Wymaga wentylacji mechanicznej. Przebywa na OIOM-ie dziecięcym – poinformował Adam Stangret z ostrowskiego szpitala.

Niestety, po około dwóch godzinach poszukiwań odnaleziono mężczyznę. – Podjęto akcję reanimacyjną, ale niestety 49-latka nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia teraz okoliczności i przyczyny tej tragedii – informuje oficer prasowy KPP w Turku.

Policja poinformowała także, że zmarły mężczyzna oraz jego córka to mieszkańcy okolic Łodzi.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Straszne to.. Ludzie nie mają rozumu, wypływają pontonem z dzieckiem bez kamizelek ratunkowych a to jest strasznie nieodpowiedzialne.. Przecież w nim jest powietrze, w każdej chwili moze z niego uciec i tragedia murowana😱Jest też mało stabilny więc nie wiem co ci dorośli mają w głowach.. Alko przeważnie..

  2. Wg Twojego toku rozumowania to większość atrakcji powinna byc zlikwidowana. Wypadki sie zdarzaly i beda zdarzac…. Co ma byc i tak bedzie nie uchroni Cie zadna przezorność. Troche wspolczucia dla rodziny tego Pana i dziecka…

    • Po co przechodzić po pasach albo stać na czerwonym świetle, co ma być to będzie… Potyrtany świat!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick