Tragedia na budowie bloku. Nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

2
Nie żyje 52-letni mężczyzna pracujący na budowie bloku przy ulicy Kujawskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Służby zostały wezwane na miejsce i prowadzili reanimację. Nie przyniosła ona jednak efektu i stwierdzono zgon mężczyzny. Na miejsce zmierza prokurator.

– Zostaliśmy wezwani do pomocy załodze karetki w ewakuacji osoby z dachu na budowie. Zespół Ratownictwa Medycznego prowadził reanimację, ale nie przyniosła efektów informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Policja pracująca na miejscu zabezpieczyła ciało i oczekuj an przyjazd prokuratora. Kolejne zastępy straży pożarnej przyjadą na miejsce, by zdjąć ciało mężczyzny z dachu budynku.

AKTUALIZACJA

– W związku ze zgonem 52-letniego mężczyzny, mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, dokonano oględzin miejsca zdarzenia pod okiem prokuratora. Wstępne ustalenia wykluczają udział osób trzecich. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok – informuje Maciej Meler, rzecznik rpasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick