Tomasz Jędrzejak przez cały sezon 2019 z TŻ Ostrovia

8
Logotyp teamu śp. Tomasza Jędrzejaka znajdzie się na kewlarze każdego zawodnika zespołu Arged Malesa TŻ Ostrovia w sezonie Nice 1. Ligi Żużlowej 2019. - Chcemy w ten sposób uczcić pamięć Tomka. Będzie z nami chociaż w taki symboliczny sposób przez cały sezon - mówi Radosław Strzelczyk, prezes ostrowskiego klubu.

Na czwartkowym treningu Aleksander Łoktajew kręcił kółka na Stadionie Miejskim już w nowym czerwono-czarnym kewlarze Ostrovii, w który będą ścigać się żużlowcy w sezonie 2019. Obok wielu logotypów indywidualnych sponsorów, każdy zawodnik będzie miał także logo teamu śp. Tomasza Jędrzejaka.

Oprócz tego, działacze ostrowskiego klubu są w kontakcie ze Spartą Wrocław, czyli organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca 2019 roku. – Złożyliśmy propozycję działaczom Sparty, żeby organizować Memoriał na przemian. W końcu to z tymi dwoma miastami najbardziej związany był „Ogór”. Najpierw zorganizujemy bieg poświęcony jego pamięci podczas Łańcucha Herbowego. Zobaczymy co dalej – tłumaczy Radosław Strzelczyk, prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Indywidualny Mistrz Polski na żużlu z 2012 roku – Tomasz Jędrzejak popełnił samobójstwo 14 sierpnia 2018 roku. Był wychowankiem Iskry Ostrów Wielkopolski. Obok ostrowskiej drużyny, najdłużej związany był ze Spartą Wrocław.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

    • @Jasko
      tiaaa, z tą miną jak kot s**jący w sieczkę ma prezencję jak kreska wymalowana od linijki.

  1. Panie Marcinie – trochę więcej luzu na wizji a nie tak sztywno. I bez niepotrzebnego patosu. Sport to radosne wydarzenia i nie trzeba o nich opowiadać tak śmiertelnie poważnie.

    • Dzisiaj każdy młodzian aspiruje do wykreowanych gdzieś tam w telewizji śniadaniowej gogusiów. Jak się do tego doda zahukanie z prowincji, no to wychodzi wdzięk gefrajtra. Ten chłopak nie jest temu winien, tylko ci co go wpuścili na żywioł. Nie ma biedaczyska kto poprowadzić, ani kto mu podpowiedzieć co i jak.

    • Dodam jeszcze, że chłopak ma potencjał. Jest przystojny, wygląda na niegłupiego, poprawna barwa głosu. Tylko nie każdy rodzi się Suzinem czy Sznukiem. To trzeba wypracować. Dykcja no i ten luz. W każdym bądź razie trzymam kciuki.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick