To ostatnie godziny konkursu! Wygraj zaproszenie na terapię tlenową!

0
To ostatnie godziny konkursu, w którym do wygrania jest pięć zaproszeń na zabieg hiberbarycznej terapii tlenowej. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i przesłać na adres konkurs@wlkp24.info. Terapia tlenowa ma wszechstronny i pozytywny wpływ na nasze samopoczucie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne.

Hiberbaryczna terapia tlenowa ma zbawienny wpływ przy problemach neurologicznych, stomatologicznych, dermatologicznych, ortopedycznych lub kardiologicznych i onkologicznych.

Konkurs wraz z Telewizją Proart i portalem wlkp24.info organizuje Perspektywa – Przestrzeń Zdrowia i Rozwoju, która ma do rozdania pięć pojedynczych zaproszeń na zabieg hiperbarycznej terapii tlenowej.

Aby wygrać takie zaproszenie wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego potrzebujemy tlenu do życia? Autorzy pięciu najlepszych zdaniem komisji konkursowej odpowiedzi zdobędzie pojedyncze zaproszenie na zabieg terapii tlenowej w studiu Perspektywa przy ulicy Partyzanckiej 7/5 w Ostrowie Wielkopolskim.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Terapia tlenowa. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 28 lipca, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w środę 29 lipca.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick