To oni zobaczą na żywo hit PGNiG Superligi [WYNIKI KONKURSU]

0
Rozstrzygnęliśmy wyniki konkursu, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na mecz ARGED KPR Ostrovia - ORLEN Wisła Płock. Nagrodzone odpowiedzi publikujemy na wlkp24.info.

O takim meczu marzyły pokolenia kibiców piłki ręcznej w Ostrowie. Słynna ORLEN Wisła Płock przyjedzie do Areny Ostrów, aby powalczyć z ARGED KPR Ostrovia o zwycięstwo w ramach PGNiG Superligi.

Dzięki naszej zabawie zorganizowanej wspólnie z biało-czerwonymi, dziesięć osób będzie mogło obejrzeć to spotkanie za darmo. Pięć zwycięskich odpowiedzi wyłoniliśmy spośród tych nadesłanych na konkursowego maila. To właśnie triumfatorzy konkursu razem z osobami towarzyszącymi będą świadkami tego – miejmy nadzieję – wielkiego widowiska.

Lista zwycięzców:

Kinga Chlasta
Według mnie najgroźniejszym przeciwnikiem dla ARGED KPR Ostrovia może być Michał Daszek. Zawodnik ten jest bardzo doświadczonym piłkarzem ręcznym, który jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski, z którą zdobył medal na MŚ w Katarze. Był także wybierany najlepszym skrzydłowym Superligi. Zawodnik dzięki swojej woli walki, zaciętości i zaangażowaniu zdobywa wiele cennych bramek.

Dariusz Jakuszkowiak
Najgroźniejszym przeciwnikiem naszego zespołu ARGED KPR Ostrovia z ORLEN Wisła Płock będzie z pewnością zawodnik Michał Daszek (laureat Gladiatora PGNiG Superligi, MVP poprzedniego sezonu). Jest to nietuzinkowy piłkarz ręczny – leworęczny, grający na prawym skrzydle, prawym rozegraniu, także na środku rozegrania, potrafi świetnie rozprowadzić dwóch bocznych rozgrywających.

Jest wszechstronnym piłkarzem, który ma olbrzymi wpływ na postawę całego zespołu. Wiele od tego piłkarza zależy, w trudnych momentach potrafi pociągnąć zespół do przodu, wyjść z impasu, kiedy zespół gra gorzej. Jego nietuzinkowe rzuty, podania, rozegranie piłki potrafią wprawić w zachwyt wszystkich kibiców oraz przyprawić o ból głowy bramkarzy.

W obronie jest bardzo aktywny, umie grać rolę wysuniętej jedynki, która przeszkadza w rozegraniu akcji przeciwnikowi.

W meczu z ARGED KPR Ostrovia niewątpliwie nasi trenerzy w sposób szczególny muszą zwrócić uwagę na tego zawodnika, założyć dobre krycie oraz uniemożliwić rozegranie piłki i wgranie się w mecz. Zespół ORLENU Wisły Płock jest zespołem kompletnym w naszej lidze i będzie bardzo trudno wygrać ten mecz, a jednym z liderów jest właśnie Michał Daszek i kluczowym aspektem będzie powstrzymanie tego zawodnika.

Wiktor Marecki
Zdecydowanie Michał Daszek będzie tym graczem, na którego pilnowaniu zawodnicy Arged KPR Ostrovia powinni się bardzo skupić. Jego wieloletnie doświadczenie reprezentacyjne oraz klubowe najpierw w MMTS Kwidzyn, a od ośmiu lat w Wiśle Płock jest nieocenione. Wielokrotnie pokazał, że bezapelacyjnie stanowi o sile Nafciarzy i jest czołowym polskim piłkarzem ręcznym.

To wielka rzecz, móc zobaczyć na żywo w Ostrowie legendę polskiego szczypiorniaka. Ale kibicować będę oczywiście Ostrovii.

Stanisław Olszewski
Najgroźniejszym przeciwnikiem w drużynie ORLEN Wisła Płock może być dla nas Przemysław Krajewski. Jest on reprezentantem naszej kadry narodowej w piłce ręcznej, co potwierdza, że jest znakomitym zawodnikiem. Ten skrzydłowy ma na swoim koncie wiele wygranych meczów. Jego umiejętności mówią same za siebie… Trzeba na niego uważać. Jednak nasza drużyna nie z takimi wyzwaniami sobie radziła, zatem tym razem też im się uda.

Dariusz Rutkowski
Cała drużyna Orlen Wisła Płock jest bardzo ciężkim rywalem dla naszego Beniaminka.
Uważam, iż Gergo Fazekas – silny i perspektywiczny środkowy rozgrywający może być dla naszej drużyny groźnym przeciwnikiem. W swoim kraju uważany za wielki talent piłki ręcznej. Mimo swojego młodego wieku, zaskakuje swoimi umiejętnościami na parkiecie. Był już powołany do seniorskiej reprezentacji węgierskiej i jest ich liderem. Tak więc trzymamy mocno kciuki za naszych i bardzo chciałbym osobiście kibicować na Arenie w tak ważnym meczu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick