To oni zobaczą mecz „Stalówki” z Legią [WYNIKI KONKURSU]

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były cztery podwójne bilety na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Legią Warszawa. Spotkanie w ramach Energa Basket Ligi zostanie rozegrane w sobotę, 23 października o 17.30 w Arenie Ostrów. Na wlkp24.info publikujemy nazwiska zwycięzców.

Minął termin wysyłania odpowiedzi w konkursie, w którym do wygrania były cztery podwójne bilety na sobotni mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Legią Warszawa w ramach Energa Basket Ligi. Spośród odpowiedzi na pytanie: „Zwycięstwem której drużyny zakończy się mecz Arged BM Stali z Legią Warszawa i dlaczego?” komisja konkursowa wybrała cztery, które – jej zdaniem – były najciekawsze.

Poniżej publikujemy ich treść oraz nazwiska zwycięzców. Aby nie doszło do pomyłki związanej ze zbieżnością nazwisk, zwycięzcy otrzymają od nas wiadomość SMS z informacją o tym, kiedy i gdzie mogą odebrać bilety.

Zwycięzcy konkursu

Tomasz Sikorski
Mecz zakończy się zwycięstwem STALI ponieważ nie możemy sobie pozwolić na przegraną u siebie z drużyną która potencjalnie będzie naszym rywalem w walce o jak najlepsze miejsce po rundzie zasadniczej.

Justyna Dymała-Górka
Mecz zakończy się zwycięstwem Stali. Nasi chłopcy po zaciętym meczu w Lidze Mistrzów wrócili mocniejsi, pewniejsi siebie i jeszcze z większym zacięciem do walki. Teraz już każdy mecz do przodu.

Robert Sobczak
Mecz pomiędzy Arged BM Stalą a Legią Warszawa, zakończy się zwycięstwem Arged BM STALI Ostrów Wielkopolski, ponieważ Mistrzowie Polski niesieni dopingiem fanów w Arenie Ostrów dostają specjalny „zastrzyk” energii i mocy dzięki, której mogą pokonywać rywali!

Łukasz Dolata
Zacznijmy od tego, że do Ostrowa przyjedzie trener Wojciech Kamiński, z którym BM SLAM STAL OSTRÓW wywalczyła puchar Polski w sezonie 2018/2019 a wraz z nim dobrze znany Ostrowskiej publiczności Jure Škifić. Legia na ten moment całkiem dobrze radzi sobie w ligowej tabeli notując zaledwie dwie porażki.Oba przegrane spotkania były jednak bardzo wyrównane i do ostatnich sekund nie można było być pewnym kto ostatecznie zwycięży. Legia jak i Stal mają bardzo dobrych zawodników na pozycji 1/2/3 i problemy pod koszem.Patrząc jednak na całokształt uważam że pojedynek wygra zespół z Ostrowa posiadający zawodników z dużo większymi umiejętnościami. Hej Stal.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick