To oni pójdą na mecz „Stalówki” z MKS-em Dąbrowa Górnicza [WYNIKI KONKURSU]

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z MKS-em Dąbrowa Górnicza, który odbędzie się w sobotę, 15 października o 17.30 w Arenie Ostrów. Na wlkp24.info ogłaszamy nazwiska zwycięzców.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należało udzielić odpowiedzi na pytanie: „Co lub kto może być najsilniejszą bronią BM Stali w meczu przeciwko MKS-owi Dąbrowa Górnicza i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostali nagrodzeni.

Do rozdania mieliśmy pięć podwójnych biletów na sobotni mecz BM Stali z MKS-em Dąbrowa Górnicza, który odbędzie się w sobotę, 15 października o 17.30 w Arenie Ostrów.

Oto nagrodzone osoby oraz udzielone odpowiedzi

Magdalena Kasprzak-Papych
Najsilniejszą bronią w meczu przeciwko MKS Dąbrowa Górnicza, nie będzie żaden z pojedynczych graczy. Najsilniejsi są razem – grając zespołowo. Tylko wspólny cel daje powera i wolę walki. Dopiero każdy z osobnych „puzzli” złożony razem daje wygraną!

Ryszard Łeszyk
Osoba trenera Andrzeja Urbana, odpowiednie ustawienie drużyny, gra zespołowa oraz wspaniała atmosfera, jaka panuje w ostrowskiej drużynie, mogą być najsilniejszą bronią BM Stali w meczu przeciwko MKS-owi Dąbrowa Górnicza. Oczywiście nie zapominamy o super dopingu ostrowskiej publiczności, która może mieć również udział w zwycięstwie.

Andrzej Kmiecik
Myślę, że w meczu z MKS-em najważniejszą bronią – oprócz oczywiście naszych koszykarzy, którzy są na fali i grają jak z nut – będzie doping wspaniałych kibiców głośny i pełen nadziei i jak zawsze pełen wiary w zwycięstwo, do którego i mój skromny wkład myślę, że wniosę, gdy zasiądę na trybunach z ukochaną żoną. Więc do boju BM Stal.

Agnieszka Dittfeld
Silnych punktów Stali w tym meczu powinno być kilka. Przede wszystkim widać gołym okiem, że zespół jest świetnie przygotowany do rozgrywek. Zawodnicy są fajnie dobrani, dzielą się piłką i każdy wie, co ma robić na parkiecie w danym momencie. Cztery oficjalne mecze (superpuchar i trzy ligowe) zostały wygrane. To też buduje atmosferę i dodało Stalówce pewności siebie czego może brakować naszemu rywalowi. Kolejną silną bronią gospodarzy sobotniego meczu jest dwójka zawodników, która świetnie weszła w obecny sezon. Mam tu na myśli naszego kapitana Damiana oraz Jakuba Garbacza, który w ostatnim meczu poraził trójkami zespół z Torunia. Na koniec nie można zapomnieć o naszych kibicach. To też ogromna wartość dodana, która mam nadzieję poniesie do czwartego ligowego zwycięstwa.

Zenon Grundowy
G.A.R.B.A.C.Z. = Gramy. Asystujemy. Robimy Blok. Atakujemy Całym Zespołem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick