Zapraszamy do nowego studia Telewizji Proart!

0
Po wielu tygodniach prac z naszej strony i wyczekiwania ze strony Widzów, zapraszamy do całkowicie nowego studia Telewizji Proart. W poniedziałkowych Wydarzeniach o 17.20 zaprezentujemy wszystko to, nad czym pracowaliśmy od października. Nie przegap premiery, ani reportażu o tym, jak powstawało nowe serce naszej telewizji! Jego emisja tuż po Wydarzeniach.

Przez wiele tygodni nie pokazywaliśmy studia Telewizji Proart, bo trwał w nim generalny remont. Kolejne elementy były demontowane, na ich miejsce stawiano nowe. Przemeblowaliśmy dosłownie wszystko. Nawet jeden centymetr kwadratowy nie pozostał bez zmian. Co pewien czas uchylaliśmy rąbka tajemnicy na fanpage’u Proartu, ale nie chcieliśmy zdradzać zbyt wiele. Naszym zamiarem było utrzymanie wszystkiego w tajemnicy aż do dnia premiery, który właśnie nadszedł!

– Chcieliśmy zaproponować naszym widzom nową jakość, zmienić telewizję i jej wizerunek. To studio daje nam szereg możliwości technicznych. Wykorzystujemy o wiele nowocześniejsze technologie, niż to było w naszym poprzednim studiu. Plastyczność nowego powoduje, że możemy w jednym miejscu nagrywać bardzo różne programy, a używając najnowocześniejszych technologii, zmieniać scenografię – podkreśla Anna Okrój, dyrektor generalna Telewizji Proart.

W poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku o 17.20 zaprezentujemy Wam całkowicie nowe studio Telewizji Proart oraz nowe Wydarzenia. Zobaczycie każdy kąt, dowiecie się, co, jak i dlaczego zostało zmienione. Opowiemy Wam o tym, jakie możliwości daje nam to nowe serce naszej stacji. – Cieszę się na te zmiany, bo już trochę to dotychczasowe studio nam się opatrzyło. Myślę, że widzom też. Musi być trochę rozgardiaszu, żeby później było ładnie – mówi Agnieszka Kurzawa, jedna z twarzy Telewizji Proart.

Najchętniej pokazalibyśmy Wam to wszystko już teraz, ale nie zrobimy tego. Potrzymamy Was jeszcze przez chwilę w niepewności. Jesteśmy jednak przekonani, że nie będziecie żałować. Polecamy usiąść wygodnie i mocno się trzymać, bo… będzie się działo! – Naprawdę, to studio robi wrażenie na nas i myślę, że na widzach też zrobi wrażenie. Proszę mi wierzyć, ogromnie się z niego cieszę – podkreśla Marek Orłowski, kierownik produkcji.

Nowe studio to także odświeżone programy i sporo innych zmian, które zaprezentujemy Wam przy okazji premiery oraz w kolejnych dniach i tygodniach. Zaczynamy od naszego flagowego serwisu – Wydarzeń. Zapraszamy przed telewizory o 17.20. Po Wydarzeniach o tej godzinie oraz po powtórkach o 20.00 i 22.30 wyemitujemy reportaż, w którym pokażemy wszystkie etapy remontu i budowy nowego studia, a także opowiemy o nich znacznie szerzej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick