TO JUŻ DZISIAJ! Oglądaj na żywo ICE MAT Półmaraton

2
Zapraszamy na transmisję na żywo z ICE MAT Półmaratonu, który odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 13.00 w Ostrowie Wielkopolskim. W rywalizacji na trzech pętlach po 7 km każda wystartuje ponad 600 osób. Bezpośrednią relację z tego wydarzenia, będzie można oglądać wyłącznie w Telewizji Proart.

Raptem kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia VI Ostrowskiego ICE MAT Półmaratonu, w którym wezmą udział trzy pokolenia biegaczy od 16. roku życia do ponad 70 lat. Zgłosiło się ponad 600 biegaczy, którzy będą mieli do pokonania trzy pętle po 7 km każda. Start i meta zostaną zlokalizowane na rynku, a nagrodą za pokonany dystans 21 km będą nie tylko satysfakcja i radość, ale także medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Bieg zorganizowany przez Klub Sportowy ICE MAT TEAM Ostrów Wielkopolski odbędzie się pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Telewizja Proart przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia. Będzie ją można obejrzeć także na portalu wlkp24.info. Początek transmisji o godz. 12.30.

Przebieg trasy: Rynek (start), Wrocławska, Staszica, Gimnazjalna, Ledóchowskiego, Śmigielskiego, nawrót, Ledóchowskiego, Limbowa, Głogowa, Grabowa, Limbowa, Ledóchowskiego, Kościelna do Rynku. Po trzeciej pętli meta przy ul. Rynek (linia start-meta).

Regulamin zawodów dostępny jest pod tym adresem

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick