Tłumy na Piaskach. Zobacz wideo i zdjęcia z drugiego dnia majOSTaszków!

2
Trwa drugi dzień majOSTaszków 2022. Na ostrowskich Piaskach powoli gromadzą się tłumy. Nietrudno spotkać rodziny z dziećmi czy osoby nieco starsze. Atrakcje - jak mówią uczestnicy - są skrojone dla każdego. Można znaleźć coś od żywych maskotek po kącik ogrodnika, ale nie brakuje też miejsc dla głodomorów. Wszystko to w wyczekiwaniu na występy wokalne najpierw uzdolnionej młodzieży, a następnie m.in. gwiazdy wieczoru, czyli Mroza.

Od ul. Limanowskiego do głównej sceny idzie się około 30 minut, ale niewielu narzeka. Każdy zmierza na Piaski w Ostrowie Wielkopolskim, żeby zrelaksować się, odprężyć, spędzić miło czas z rodziną. Pogoda w niedzielę dopisuje i wielu mieszkańców miasta wykorzystuje ją, aby bawić się podczas majOSTaszków.

ZOBACZ TEŻ:

Trwa drugi dzień tego muzyczno-rozrywkowego wydarzenia. Od kilku godzin funkcjonują strefy zabaw dla najmłodszych i punkty gastronomiczne, ale to także coś dla miłośników roślin, upiększania ogródków i ekologii. Popołudnie to także czas wyczekiwania na występy artystów, które rozpoczną się od programu przygotowanego przez młodych i uzdolnionych mieszkańców miasta. – Będzie z nami Ola Dura, która w ubiegłym roku podeszła do swojego debiutanckiego utworu i jednocześnie dołożyła starań, ażeby powstał teledysk. Będą też z nami Krystian Koronka i Szymon Tokarski. Pamiętajmy, że to dzieci i młodzież, które m.in. w Ostrowskim Centrum Kultury kształciły wcześniej swoje głosy – podkreśla Maria Szeląg, dyrektor OCK-u.

Po występach tej grupy artystów przyjdzie czas na przedstawicieli sceny muzycznej nieco większego kalibru w tym Mroza jako gwiazdy wieczoru. – Chyba w tym roku dołożyliśmy starań, ażeby płeć piękna znalazła kogoś, dla kogo na pewno w sobotę i na pewno w niedzielę będzie mogła przyjść. Niedzielna oferta muzyczna to też na wskroś nieprzypadkowi muzycy, bo to osoby, które są wykształconymi muzykami i rozrywkę traktują z dużym szacunkiem, cały czas bacząc na kulturę – zaznacza Maria Szeląg.

Zapraszamy Was do oglądania też drugiej naszej dzisiejszej relacji z majOSTaszków 2022, która w Telewizji Proart i na wlkp24.info rozpocznie się o 17.40. Wystarczy kliknąć w okienko poniżej.

Przygotowaliśmy też dla Was galerię zdjęć, żebyście zobaczyli, co dzieje się na Piaskach i być może wybrali się tam, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Pogoda zachęca.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ludzi tłumy a „janusze” z rowerami, hulajnogami albo co gorsza z „pisesełami” przeciskają się między ludźmi !! DRAMAT

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick