Tiny Fingers na małej scenie OCK [konkurs]

0
Futurystyczny klimat oraz brzmienie, które na długo pozostaje w głowie. Właśnie to są cechy charakterystyczne izraelskiego zespołu Tiny Fingers. Kapela już w niedzielę 28 maja wystąpi na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten koncert.

Post-rock? Elektronika? Dubstep? Tiny Fingers nie zamykają się w żadnym gatunku muzycznym, dzięki czemu zdobywają sławę nie tylko w swoim rodzinnym Izraelu, ale także na całym świecie. Kwartet zawita do Ostrowa Wielkopolskiego już w niedzielę 28 maja.

3 zaproszenia można uzyskać zgłaszając się pod adres mailowy: tomasz.wojciechowski@tvproart.pl. W treści maila krótko proszę napisać „za co lubisz kapelę Tiny Fingers?”. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wejściówkami na koncert.

Notka organizatora koncertu:

Stali się ulubioną, wschodzącą gwiazdą festiwalową zarówno u siebie w Izraelu jak i zagranicą, której występy na żywo obdarzone futurystycznym klimatem i brzmieniem na długo pozostają w pamięci słuchaczy, którzy po zakończonym występie błagają o więcej…

Tiny Fingers w niespotykany sposób mieszają post-rock, żywą elektronikę, dubstep, psychodelię oraz groove w wyniku czego powstaje niesamowicie intensywny mix muzyczny. Ze swoim połamanym bitem, unikalnym stylem gitarowym, tłustym basem i świeżymi dźwiękami syntetycznymi są w stanie zintegrować bałagan i intensywność muzyki rockowej z ekstazą elektronicznych brudów zabierając słuchacza w intensywną i niezapomnianą podróż dźwiękową.

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/289305748179995/

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick