Tendencja się utrzymuje. Przybywa ofiar śmiertelnych

5
Fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 6 322 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce w tym o 600 z Wielkopolski. Wśród nich są mieszkańcy naszego regionu z powiatów: ostrowskiego (16), jarocińskiego (12), krotoszyńskiego (8), kępińskiego (7), kaliskiego (6), pleszewskiego (6), ostrzeszowskiego (2) i Kalisza (7). Zmarło też 7 mieszkańców powiatów: ostrowskiego (2), jarocińskiego (1), kaliskiego (1), pleszewskiego (1) i Kalisza (2).

W ciągu doby wykonano ponad 44,9 tys. testów na koronawirusa.

powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński 12 1
kaliski 6 1
kępiński 7 0
krotoszyński 8 0
ostrowski 16 2
ostrzeszowski 2 0
pleszewski 6 1
Kalisz 7 2
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  • 10
   1

   Mówili że z tym wirusem będziemy musieli się nauczyć żyć. Jak wirus grypy. Szczepionka A kto wie ile działa. Będę badać i będzie wiadomo za może 3 lata. Nie można brać wszystkich zmarłych do jednego wora. Są ludzie co czekają na różne planowane zabiegi , operacje, przeszczepy itd.oni czekają aż będą mieli się zgłosić. A czas też działa na iść niekorzyść. Covid covidem. Ale są choroby rowniez ważne. Sami wiemy jak to wszystko teraz działa.

 1. 5
  7

  Dlaczego w Ostrowie są tylko 4 punkty szczepień? Podczas gdy w Kaliszu 8. Widać jak władze Ostrowa troszczą się o swoich mieszkańców

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick