Szukasz sali szkoleniowej w Poznaniu? Zobacz 4 najciekawsze miejsca! [artykuł sponsorowany]

0
Audience at the business conference
Udane szkolenie to miks porządnej dawki wiedzy merytorycznej, ciekawych atrakcji i niezawodnej infrastruktury. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zorganizować szkolenie w Poznaniu, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Szkolenie to ważny moment w życiu każdej firmy. Służy nie tylko przekazaniu wiedzy, ale także integruje pracowników i buduje wizerunek pracodawcy. Tu nie można sobie pozwolić na najmniejsze niedociągnięcia. Braki w infrastrukturze, kiepskie nagłośnienie, słaby catering, niemiła lub niekompetentna obsługa to katastrofa dla organizatorów. Dobre zaplecze to połowa sukcesu. Przygotowanie szkoleń wymaga skrupulatnego sprawdzenia wszystkich detali w każdej potencjalnej lokalizacji. Zajmuje to sporo czasu i nie zawsze do końca się udaje. Niewiele osób wie, że zamiast samodzielnie przeszukiwać Internet i mailowo bądź telefonicznie kontaktować się z obsługą poszczególnych obiektów, salę szkoleniową można bardzo szybko wynająć online.

Nasza strona powstała, by ułatwić pracę managerom odpowiedzialnym za przygotowanie szkoleń i konferencji. Dysponujemy bazą różnych sal w 62 miastach Polski. Są w niej oczywiście sprawdzone i godne polecenia sale szkoleniowe w Poznaniu – mówi ekspert portalu salerezerwacje.pl. – Do każdej sali jest opis, zdjęcia, informacja dotycząca wyposażenia. Sale można wynająć na dni lub godziny. Dodatkowo można zlecić też transport, wykonanie tłumaczeń, druk materiałów konferencyjnych czy obsługę przez hostessy. Koszty usługi są widoczne od razu, więc łatwo jest dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty.

Jakie sale szkoleniowe w Poznaniu wybrać?
Wszystko zależy oczywiście od rodzaju szkolenia. Do wyboru są typowe sale konferencyjno-biznesowe i naprawdę dużo doskonale wyposażonych sal specjalistycznych. Ich rozmiary bez trudu dostosujemy do liczby uczestników planowanego szkolenia w Poznaniu – wyjaśnia ekspert portalu salerezerwacje.pl.

Nie będzie też problemu z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, parkingami, lokalizacją w ścisłym centrum i miejscach bardziej od niego oddalonych. Nam spodobały się wyjątkowo te lokalizacje:

  1. Doskonale wyposażona nowoczesna sala do 6 osób. Ta i inne sale konferencyjne w tym budynku są położone na 11. piętrze. Malowniczy widok z okien to dodatkowa atrakcja tej lokalizacji. Idealne miejsce na szkolenia czy rekrutacje. Do tej sali szkoleniowej w Poznaniu można dotrzeć z dworca PKP i własnym transportem.
  2. Niewielka salka klubowa dla wymagających klientów. Położona w okolicach Starego Browaru. Wystrój z ciemnym drewnem, klimatycznym oświetleniem i eleganckimi krzesłami robi wrażenie i stanowi odpowiednie tło dla spotkań na najwyższym szczeblu. Ta sala do wynajęcia w Poznaniu może pomieścić 20 osób.
  3. Duża sala szkoleniowa w Poznaniu na 90 osób. Dysponuje dziennym oświetleniem, w razie potrzeby można również skorzystać z zaciemnienia sali. Posiada też bardzo nowoczesne wyposażenie: sprzęt multimedialny (projektor z wejściem HDMI, elektryczny ekran projekcyjny) i nagłośnienie. Jest atutem jest własny aneks kuchenny i dogodna lokalizacja przy trasie wylotowej na Berlin, z dobrym dojazdem do Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz trasy S-11.

Szybka i prosta rezerwacja sali szkoleniowej w Poznaniu
Szkolenia w Poznaniu na pewno nie przejdą bez echa. To miasto jedyne w swoim rodzaju. Nowoczesność przeplata się tu z tradycją, a bliskość zachodniej granicy daje zastrzyk pozytywnej energii i pozwala na bieżąco chwytać nowe trendy. Miasto tętni życiem i zapewnia też dostateczną liczbę dodatkowych atrakcji, które pozwolą ciekawie zagospodarować czas po szkoleniu. Są tu organizowane koncerty, działają teatr i filharmonia. Klimatyczne kluby aż proszą się, by je odwiedzić, podobnie jak znane w całej Polsce wyjątkowe centrum handlowe Stary Browar. Przysłowiową kropkę nad „i” niech stanowi renoma świętomarcińskich rogali – najsłynniejszych przysmaków w Wielkopolsce.

Poznań to miasto, które oferuje bardzo wiele – nie tylko pod kątem biznesowym. Szkolenia organizują tu największe firmy z całej Polski. Jeśli tylko szukasz lokalizacji, która będzie nie tylko komfortowa, ale również zapewni sporo atrakcji po samym wydarzeniu – stolica Wielkopolski z pewnością cię nie zawiedzie.

[artykuł sponsorowany]

lukasz.wojcieszek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick