Szkolił i doskonalił swoje umiejętności

0
Policjant ostrowskiej komendy st. asp. Grzegorz Kuroszczyk w miniony weekend, 2-3 września pod okiem japońskiego mistrza karate szkolił i doskonalił swoje umiejętności. Staż odbył się w Ząbkowicach Śląskich.

W miniony weekend, policjant Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim st. asp. Grzegorz Kuroszczyk uczestniczył w Międzynarodowym Stażu Karate. Staż odbył się pod czujnym okiem japońskiego Mistrza Masaru Miura 9.DAN oraz jego włoskiego kolegi asystenta Paolo Lusvardi 8.DAN.

W stażu oprócz ostrowskiego policjanta, byli m. in. funkcjonariusze z Czech, z którymi policjant mógł wymienić się doświadczeniem. Organizatorem stażu był ZĄBCOWSKI KLUB KARATE.DO. Założycielem klubu jest Piotr Czeleń 5.DAN, serdeczny kolega naszego funkcjonariusza st. asp. Kuroszczyka. Karatecy wspólnie startowali w Mistrzostwach Świata w 2013 roku w Bułgarii, gdzie zdobyli brązowy medal.

Jak sam Kuroszczyk mówi, takie wyjazdy są potrzebne, samodoskonalenie jest bardzo ważne. Podczas stażu można wymienić się doświadczeniem, nabyć nowe umiejętności i poznać kolejnych ludzi z pasją.

Ostrowski policjant swoje umiejętności przekazuje funkcjonariuszom podczas szkoleń. Policjant chętnie też uczestniczy w organizowanych działaniach komendy- m.in. „Bezpieczna Kobieta”, czy różnych programach profilaktycznych.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick