Święto muay thai w Kaliszu. Mamy bilety

0
13 maja w kaliskiej hali Arena odbędzie się IV Kaliska Zawodowa Gala Federacji A1. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie międzynarodowy pojedynek muay thai Polska – Tajlandia. Mamy 20 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie specjalnie dla państwa.
W kategoriach wagowych od 60 do 71 kg wystąpi następująca piątka: Filip Rządek (Arkadia Kalisz), Bartosz Batra (K.O. Gym Muay Thai Wrocław), Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin), Michał Królik (Paco Team Katowice) oraz Cezary Zugaj (White Bears Białystok). Oni wszyscy są bardzo doświadczeni i utytułowani, a możliwość zmierzenia się z przedstawicielami ojczyzny Muay Thai to dla nich kolejna szansa na potwierdzenie swej klasy. Otoczka meczu z Tajami powinna stanowić dla nich dodatkową motywację. W dodatku Rządek pochodzi z Kalisza, więc tym bardziej dla niego będzie to szczególny występ.

W innych zestawieniach zaprezentują się chociażby Jacek Rzepecki z Our Team Poznań, który skonfrontuje się z Łotyszem Kristapsem Bulmeistrasem. Ciekawie zapowiada się także krajowe starcie Macieja Zembika (Żarski Klub Sportów Walki) z Kamilem Piątkiewiczem (Raczadam Kraków).

Mamy 20 podwójnych zaproszeń to na wydarzenie. Bilety do odbioru są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16 w redakcji TV Proart przy ulicy Wolności 19. Kto pierwszy ten lepszy! 
źródło: fightsport.pl/ własne
redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick