Świąteczne życzenia od biskupa kaliskiego Damiana Bryla

1
Biskup kaliski Damian Bryl złożył życzenia Widzom Telewizji Proart i Czytelnikom portalu wlkp24.info. "Czas Bożego Narodzenia to czas pięknych, poruszających przeżyć, czas pięknych symboli, znaków, ale to jest też czas, w którym odkrywamy coś więcej - prawdę o Bogu, który do nas przychodzi" - powiedział kapłan stojący na czele diecezji kaliskiej.

Niech to będzie czas, w którym będziemy dzielić się pokojem, radością i życzliwości – mówi biskup kaliski Damian Bryl, który złożył Czytelnikom portalu wlkp24.info życzenia z okazji rozpoczynających się świąt. – Czas Bożego Narodzenia to czas pięknych, poruszających przeżyć, czas pięknych symboli, znaków, ale to jest też czas, w którym odkrywamy coś więcej – prawdę o Bogu, który do nas przychodzi – mówi ksiądz biskup Damian Bryl stojący na czele diecezji kaliskiej.

Jak podkreśla, chciałby, aby każdy przyjął prawdę, że Pan Bóg jest blisko nas. – Chciałby, aby był to czas, który dzięki otwarciu serca na Boga, który do nas przychodzi, napełnimy się nadzieją i pokojem – dodaje.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick