Sulmierzyce: Zginął na miejscu, Ostrów: Kolizja z udziałem dzieci

0
Uderzył w drzewo, zakleszczył się wewnątrz pojazdu i stracił życie. Do śmiertelnego wypadku w Sulmierzycach doszło wczorajszego wieczora. Kierujący peugeotem 206 z niezbadanych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło na ul. Odolanowskiej w Sulmierzycach. Kierujący pojazdem mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego zakleszczył się wewnątrz mocno zdeformowanego pojazdu. 23-latek podróżował w pojedynkę. – Strażacy sprzętem hydraulicznym rozcięli samochód umożliwiając dotarcie do poszkodowanego kierowcy i jego ewakuację na zewnątrz pojazdu. Poszkodowany został ułożony na noszach i ewakuowany do karetki. Niestety młodego mężczyzny nie udało się uratować – poinformował bryg. Tomasz Niciejewski z KP PSP w Krotoszynie.

Działania ratownicze strażaków trwały ponad 4 godziny. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

Foto: JRG PSP Krotoszyn

Dzisiejszy poranek z kolei okazał się pechowy dla kierowcy ciężarowego DAF-a oraz dwóch kobiet i dwojga dzieci jadących w samochodzie osobowym. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej prędkości i uderzył w bok osobowego peugeota. W pojeździe były małe dzieci w fotelikach. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy udzielili pomocy jednej z kobiet uskarżającej się na ból.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick