Sukces V Targów w ZSE, myślami przy kolejnej edycji

5
Edukacja dla biznesu - takie hasło przyświecało piątym Regionalnym Targom Biznesu i Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Wczoraj miał miejsce finał imprezy, podczas której wręczono Orły Biznesu, nagrodę Powiatu Ostrowskiego dla wyróżniających się przedsiębiorstw.

Jak mówili organizatorzy targów tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo jubileuszowa – piąta. Wyjątkowa była także pod kątem frekwencji wystawiających się przedsiębiorstw. Tym razem było ich ponad 60. I co najważniejsze, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Hasło „Edukacja dla biznesu” zostało wybrane podczas zeszłorocznej edycji targów w drodze konkursu, nie inaczej było tym razem. Tegoroczna komisja z kilkunastu propozycji wybrała hasło „Biznes – warto wiedzieć więcej”, które będzie promować przyszłoroczną, już szóstą edycję targów. Swoim patronatem obejmie je Starosta Ostrowski.

Podczas targów, Paweł Rajski wręczył puchary najlepszym zawodnikom Ostrów Business Run, czyli biegu, który odbył się w sobotę i był prologiem czwartkowego finału. Najszybszy na Piaskach Szczygliczka był Paweł Sikora, przed Maciejem Grzędą i Michałem Kunertem.

Na koniec ogłoszono nominacje do Orłów Biznesu 2018, czyli dla wyróżniających się przedsiębiorstw powiatu ostrowskiego. Nagrodę główną z rąk starosty otrzymał Tomasz Sulkowski z grupy Litex Promo.

Jeszcze przed samym zakończeniem piątej edycji targów, organizatorzy zdradzili, że jest już wstępny plan przyszłorocznej, szóstej edycji. Szczegółów jednak zdradzić nie chcieli. Jedno jest pewne, będzie jak zwykle z rozmachem.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Nic nowego. Ta szkoła żyje tylko corocznymi targami albo innymi wydarzeniami. Nigdy nie widziałem tak złej organizacji szkoły. Nic w niej nie jest pewne. Wszelkie obietnice wobec uczniów nie są spełniane. Dobrze, że zmieściłem się w czasie, gdzie do technikum chodzi się 4 lata a nie 5 bo bym nie wytrzymał psychicznie.

  2. Jak zwykle szkoła żyje tylko targami i innymi wydarzeniami. Szkoda, że nikt nie pamięta o uczniach tej szkoły bo myślę, że uczniowie jednak są ważni w takiej instytucji. Organizacja szkoły i samo podejście dyrekcji jest tak słabe, że brak mi słów. Każdy rządzi się własnymi prawami. Nauczyciele? Nieliczni nauczyciele potrafią czegoś nauczyć, reszta tylko potrafi zdołować.

  3. a jakie to sukcesy świętowali bo konkretów nie podano, no chyba, że bieg na Piaskach był największym sukcesem. W Ostrowie świętują, że pracodawcy dają zarobić swoim pracownikom w większości 1550zł-1600zł na rękę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick