Strugi: Chłodnia na boku. Utrudnienia w ruchu

3
Uwaga kierowcy jadący krajową "11" w stronę Ostrzeszowa (Katowic). Na rondzie Strugi, które jest zjazdem z Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem chłodni. Pojazd w trakcie pokonywania skrzyżowania przewrócił się na prawy bok. Na miejscu pracują strażacy, którzy pompują paliwo z ciężarówki. Trzeba liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00 na krajowej „11”. Ciężarówka opuszczała rondo i kierowała się w stronę Ostrzeszowa. Z nieustalonych dotąd przyczyn przewróciła się na prawy bok. Pojazd zatarasował jeden pas uszkadzając przy tym przydrożną latarnię. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują straż pożarna oraz policja. Drugi pas jest przejezdny.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

3 KOMENTARZE

  1. Nowe rondo , nowe porzadki , niestety bedzie to częste zdarzenie w tym miejscu bo rondo jest zle zrobione.
    Czekamy az piwko bedzie leżec choć oczywiście kierowcy źle nie życzymy.

  2. Czy widzisz anonim na zdjęciu co kierowca wiózł w chłodni….? Rondo nie ma nic wspólnego z położeniem tego zestawu… W tym przypadku nie ostrożność kierowcy jest winą nie dostosował prędkości wychodząc z ronda… Kto jeździł na hakowie ten wie o co chodzi… Człowiek się całe życie uczy.. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick