Stop oszustom! Policjanci spotkali się z ostrowskimi seniorami

3
W środę w Ostrowskim Centrum Kultury funkcjonariusze rozmawiali z seniorami. Debata społeczna pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” miała na celu ostrzec osoby starsze przed niebezpieczeństwami, które czyhają w ruchu drogowym w okresie zimowym oraz przestrzec przed nowymi metodami oszustów. Spotkania ostrowskich seniorów z policjantami są cykliczne.

Mimo, że podobnych akcji prewencyjnych policja w całym kraju prowadzi bardzo dużo, to niepokojące statystyki oszukanych osób starszych nie maleją. Stąd spotkania w Ostrowskim Centrum Kultury.

Trzeba pamiętać, że oszuści nie śpią i cały czas pracują nad nowymi metodami wyłudzenia pieniędzy. A po ostatniej reformie emerytalnej zwiększa się liczba osób, które mogą przejść na emeryturę. To dla oszustów kolejne, potencjalne ofiary.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Po Ostrowie krąży ścierwo włosy długie blond, która przedstawia się że jest z alternatywnej firmy dostarczającej gaz, szkaluje PGNiG i naciąga na podpisywanie owych umów. Dzis była na Limanowskiego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick