Stan zdrowia Sandry się pogorszył. Trafiła na OIOM. Zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc. Brakuje jeszcze 5 mln zł na najdroższy lek świata

0
Fot. siepomaga.pl/sandra
Tylko najdroższy lek świata może uratować życie Sandry Wolniak. Stan zdrowia 9-miesięcznej dziewczynki pogorszył się i trafiła na OIOM w Ostrowie Wielkopolskim, a zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc. Pieniądze na konto zbiórki Fundacji "Siepomaga" ciągle spływają, ale czasu jest coraz mniej. Każda infekcja może zakończyć się tragedią. Stąd rozpaczliwy apel rodziców o pomoc. Wesprzeć zbiórkę można pod adresem siepomaga.pl/sandra. Liczy się każda złotówka.

Trwa walka o życie maleńkiej Sandry Wolniak. Dziewczynka choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. 9-miesięczne dziecko trafiło właśnie na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Ostrowie Wielkopolskim, a lekarze robią, co mogą, by uratować jej życie. Aby to zrobić potrzebny jest najdroższy lek świata, który kosztuje ok. 10 mln zł. Do tej pory zebrano 4 496 171 zł (46,96%). Potrzeba zatem jeszcze ponad 5 mln zł.

CZYTAJ: Spłonął ich dobytek. Burmistrz apeluje o pomoc dla pogorzelców

Rodzice liczą na cud. Tylko ludzie dobrej woli mogą pomóc w uratowaniu zdrowia, ale przede wszystkim życia maleńkiej Sandry. Dziewczyna na OIOM-ie walczy o oddech. „Jej tętno wynosi ponad 200. To ogromne zagrożenie dla życia. Jest bardzo źle” – mówią rodzice.

„Trudno zebrać myśli, wytrzeć łzy i błagać o ratunek dla dziecka, które kilka tygodni temu wydawało się zdrowe… Tkwiliśmy w błędzie, myśląc, że mamy zupełnie zdrowe dziecko. Patrzyliśmy, jak śpi, jak rano wita nas uśmiechem, byliśmy w błędzie, myśląc, że mamy już wszystko, że do pełni szczęścia nie brakuje nam nic… Teraz kiedy od kilku dni znamy prawdę, nasz świat pękł i wszystko, co do tej pory było proste, zaczyna nas przygniatać” – pisali rodzice na początku zbiórki na stronie Fundacji „Siepomaga”.

LINK DO ZBIÓRKI DLA SANDRY

Sandra została na OIOM-ie sama… 😪 Wysłuchaj, proszę, zrozpaczonych Rodziców i walcz z nami o szybkie zakończenie…

Opublikowany przez Teraz dla Sandry- pokonać SMA1 Czwartek, 24 września 2020

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick