,,Stalowa” maszyna nabiera rozpędu. Pewna wygrana w Lublinie

0
Bardzo udany powrót do ligi po trzytygodniowej przerwie zanotowali koszykarze BM Slam Stal. Dzisiaj w Lublinie podopieczni trenera Emila Rajkovića zaprezentowali swoją klasę. Tamtejszy Start pokonali 70:57. Do przerwy mecz miał wyrównany przebieg. Gospodarze prowadzili 34:31. Po zmianie stron na parkiecie dominowali już ,,Stalowcy", którzy wygrali, jak najbardziej zasłużenie. To 14. wygrana ostrowian w obecnym sezonie. Jednocześnie to szósty kolejny zwycięski mecz w lidze. Ostrowski zespół ma już taki sam bilans, jak czwarty w tabeli MKS Dąbrowa Górnicza. Dzisiaj 22 punkty i 5 asyst zanotował Aaron Johnson. 30 minut w debiucie zagrał Nikola Marković, który zakończył mecz z dorobkiem 11 punktów i 6 zbiórek. Na parkiecie oglądaliśmy też wracającego po kontuzji Marca Antonio Cartera. Zagrał przez 21 minut, zdobywając 12 punktów. Niestety, choroba wykluczyła z gry Jure Skifića.