“Sprawdziłby się szwedzki model walki z epidemią” – Młodzieżówka Konfederacji zabrała głos

19
Młodzieżówka klubów Konfederacji z Ostrowa Wielkopolskiego apeluje do rządu o zniesienie małego lockdownu, czyli odmrożenie branży fitness i gastronomicznej oraz o nie wprowadzanie obostrzeń w krajowej gospodarce. Według młodych działaczy polski rząd powinien podjąć tak zwany szwedzki model walki z epidemią koronawirusa.

Na konferencję młodzi członkowie lokalnych struktur Konfederacji „Wolność i Niepodległość” zaprosili z powodu zaniepokojenia stanem polskiej gospodarki. Jak twierdzą, wprowadzony tak zwany mały lockdown czyli zamknięcie klubów fitness, siłowni, basenów i w końcu gastronomii to tylko początek problemów.

CZYTAJ TAKŻE: Cmentarze zostają zamknięte, zalecana praca zdalna – kolejne obostrzenia wprowadzone

Chcą zasugerować rządzącym, w tym politykom z naszego regionu działania, które zmniejszą negatywne skutki zamrażania gospodarki czy wprowadzania innych rozwiązań walki z epidemią SARS-COV-2. Upatrują korzyści w przystąpieniu do szwedzkiego modelu zwalczania epidemii.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

19 KOMENTARZE

 1. 36
  11

  Rycerze ortalionu nie mają gdzie ćwiczyć? Myślałem, że dresiarzy już obsmiano wystarczająco z 10 lat temu. Konfederacja razem z PiSem była podpisana pod wnioskiem do TK ws aborcji. Mogą umykać chyżo.

 2. 47
  10

  Ja pitolę ,…..czy was głupi ksiądz chrzcił ? Zastanówcie się najpierw o czym mówicie , a potem zabierajcie głos . Ględzicie o ” modelu szwedzkim” jak kiedyś Kukiz ” który będzie rozwalał system ” . Mówi się że głupota nie boli… Szwecja 10 mln ludzi ( około ) ,Polska 38 mln, powierzchnia 450 tyś km2 ( Polska 312) . Tam poza dużymi miastami to muszą się szukać , żeby się spotkać.
  Na koniec nie przyznawajcie się do której szkoły chodziliście bo wstyd nauczycielom przynosicie.

 3. 13
  14

  A dlaczego by nie spróbować. Co stoi na przeszkodzie. Większość ludzi pragnie państwa opiekuńczego. Wiec je dostaliście. PiS to partia socjalistyczna widać to po tym co robią z gospodarka. Przez szereg lat obserwuje to co się dzieje i z bólem stwierdzam ze rządzą nami na przemian ci sami ludzie. Co podpowiada mi ze sytuacja i tak się nie zmieni dla naszego narodu. Rysy histori podpowiadają mi także ze najbardziej prześladowana grupa polityków byli zawsze politycy prawicowi. Narodowcy oraz ludzie wywodzący się z onr siedzieli w obozach w czasie drugiej światowej. A ich strażnikami byli narodowi socjaliści. Piszecie ze ci panowie są nie douczeni. Nie bójcie się wy także. Nie stanowicie o sobie wogole.

 4. Cienkus patrząc na ciebie jestem za aborcją, słuchając tego bełkotu o którym nie masz pojęcia tylko głupio się uśmiechasz jestem zdania że Korwin to odpowiednia partia dla takich ludzi hahah żal pl.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick