Spotkanie z Rafałem Kosikiem [zaproszenie]

0
Lubisz książki o tematyce fantasy? Zapraszamy na spotkanie Rafałem Kosikiem, autorem książek science fiction dla dorosłych i popularnego cyklu dla młodzieży "Felix, Net i Nika". Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 5 grudnia w Pałacu w Witaszycach. Początek o godz. 18:00.

Rafał Kosik ma w swoim dorobku artystycznym wiele znanych książek z gatunku science fiction, do których sam wykonuje ilustracje. Autor takich tytułów jak „Vertical”, „Kameleon” oraz powieści z cyklu Felix, Net i Nika urodził się 41 lat temu, w Warszawie. Na trzecim roku architektury, którą studiował na Politechnice Warszawskiej, założył wraz z żoną Katarzyną agencję reklamową, przekształcona później w działające do dziś wydawnictwo Powergraph. Pisarz debiutował w 2001 roku opowiadaniem w czasopiśmie „Nowa Fantastyka”.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa gier planszowych Jarocińskiego Klubu Wielbicieli Fantastyki, a po spotkaniu zapraszamy na grę LARP w klimatach zimnej wojny, którą poprowadzi Gabriela Kruszona.
Spotkanie w Witaszycach odbędzie się w ramach projektu „Regał na nudę” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Jarocin.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick