10 KOMENTARZE

  • 11
   1

   Co nie zmienia faktu, że ogólnie rzecz biorąc ma racje. Kalisz ma jeszcze sporo terenów nie zagospodarowanych więc po co sięga po następne. Może najpierw zająć się tym co się ma a dopiero później rozglądać się za resztą ?
   Poza tym prezydent jakieś konkretne plany rozwoju ma ? bo argumentami żadnymi się nie chwalił. Tylko konkrety, nie mówić o ogólnym stwierdzeniu że chce rozwoju miasta to żaden argument.

  • 1
   7

   Feniks ogólnie rzecz biorąc to Sapiński Panią Budzik kilka razy zgasił. Kiedyś miałem o niej inne zdanie. Niestety po ostatnich wypowiedziach zmieniłem opinie na gorszą. Jak się komuś chciało obejrzeć cały materiał to na bank sobie wyrobił odpowiednią opinie?

 1. 17

  Prezydent Kalisza chyba coś nie tego… Wszyscy o czym innym, on o swoim. Dalszy rozwój – czy on opiera się na zmianie granic miasta? No chyba nie. A obszarów do zagospodarowania na mapie widać sporo. Tylko dlaczego z tym nic nie robi?

 2. Stanowisko jednogłośne na AKO z inicjatywy starosty ostrowskiego Pawła Rajskiego, radnego Krzysztofa Dziedzica i posła Piotra Kalety – ciekawe trio. Ale trzeba przyznać że konstruktywne, skoro wszyscy samorządowcy (24 samorządy) oraz Rada Miasta zagłosowali jednogłośnie. Podsumowanie: Wniosek o zmianę granic nie będzie w 2018 roku składany. Obradować będzie zespół roboczy w AKO.

 3. Tragedia. Chcę w końcu wiedzieć po co Kaliszowi te “zagrabiane” tereny. Co tam powstanie nowego. W jaki sposób mają przyczynić się do rozwoju Kalisza. Bo argumenty Pana Prezydenta o odpływie ludności, czy braku partycypacji finansowej “zagraniczniaków” w kosztach utrzymania kaliskich instytucji publicznych, są żałosne. Obwodnicę Kalisza może Pan budować bez sięgania po tak niecne metody; Ustawodawca Rzeczypospolitej wyposażył samorządy w bardziej cywilizowane narzędzia zaspakajania tego typu potrzeb naszych Rodaków. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick