Spłonęła jego obora. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną

0
Fot. facebook.com/szukamyiratujemy
Trwają poszukiwania właściciela obory, która spłonęła w Ołoboku w nocy z 19 na 20 marca. Mężczyzna od czasu pożaru nie nawiązał kontaktu z rodzina. Trwają jego poszukiwania, w które zaangażowała się grupa Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Obora stanęła w płomieniach w nocy z wtorku na środę. Akcja gaśnicza trwała blisko osiem godzin, a na miejscu z żywiołem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Udało się uratować bydło, które przebywało w środku.

CZYTAJ: Nocny pożar obory ze zwierzętami w Ołoboku

Właściciel obory zniknął. Od czasu pożaru nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na pewno wykluczono, że mężczyzna zginął podczas zdarzenia.

Do poszukiwań włączyła się grupa Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego. – Po wstępnym zapoznaniu z sytuacją do działań przystąpiło 8 ratowników, po chwili przyjechali ochotnicy – druhowie z okolicznych jednostek OSP. Łącznie 30 osób przeszukało zaplanowane sektory oraz rozszerzyła o kolejne potencjalne miejsca – czytamy na fanpage’u grupy.

Widząc spustoszenie pozostawione po pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Ołobok w dniu dzisiejszym o godzinie…

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Czwartek, 21 marca 2019

 

W poszukiwania zaangażowali się także strażacy. – Jeszcze w czwartek popołudniu, strażacy brali udział w poszukiwaniach – powiedział bryg. Krzysztof Biernacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick