DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Spędź finał WOŚP 2020 z Telewizją Proart i wlkp24.info! [WIDEO]

Zapewniamy, że będzie się działo. Do wylicytowania w Ostrowie Wielkopolskim będzie Złote Serduszko WOŚP – ten symbol otwartych serc Polaków wrócił do Ostrowa po wielu latach. Oprócz tego będzie mnóstwo innych aukcji. W Krotoszynie finał rozpoczął się już w sobotę. Od godz. 16.00 na basenie trwa maraton pływacki, który zakończy się w niedzielę o 16.00. Rozpoczął go m.in. olimpijczyk, wielokrotny mistrz świata i Europy – Paweł Korzeniowski.

W całym regionie nie zabraknie występów utalentowanych dzieci i młodzieży, które także będziemy pokazywać. Zajrzymy wszędzie – do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie tradycyjnie znajdzie się nasze studio, a także do Krotoszyna, Ostrzeszowa, Pleszewa i Jarocina.

ZOBACZ TEŻ: WOŚP 2020. O tym musisz wiedzieć! Praktyczne porady dla wolontariuszy

Relację z tych miejsc będziecie mogli obejrzeć na antenie Telewizji Proart, a także na wlkp24.info. Portal zajrzy też za kulisy przygotowywania relacji z finału. Będziemy pokazywać 28. finał WOŚP wszędzie tam, gdzie możecie znaleźć nas na co dzień, a więc tutaj, na fanpage’ach Proartu i wlkp24.info, a także na Instagramie. Szukajcie w postach i w stories. Będziemy nadawać aż do końca finału i jeszcze kilka minut dłużej 😉

Komentuj na żywo

W tym roku każdy z Was może wziąć udział w transmisji w Telewizji Proart. Wasze komentarze będą mogły pojawić się podczas relacji na żywo, która rozpocznie się o 15.00. Jak to zrobić? Należy wejść na konto Telewizji Proart na Facebooku (nie mylić z fanpage’em) – odpowiedni post znajduje się pod tym adresem. Tam wpiszcie komentarz pod postem, który będzie zawierał transmisję (pierwszy od góry) i czekajcie aż Wasz komentarz pojawi się podczas transmisji.

Oglądaj na żywo 28. finał WOŚP

https://youtu.be/i6DomiIEe34

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • A
  ALTEREGO

  niedziela, 12 stycznia, 2020

  Sezon strzyżenia baranów otwarty……sie mata….

  Odpowiedz
 • Q
  Qwert

  niedziela, 12 stycznia, 2020

  Nie lepiej wyjść na spacer, a nie siedzieć przed tv lub komputerem. Ładna pogoda jest.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz