Spadek liczby zakażeń o połowę – najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia

3
Fot. Pixabay
Ministerstwo Zdrowia odnotowało spadek zakażeń o połowę w porównaniu do sobotnich danych. Według najnowszego raportu w Polsce potwierdzono 5 733 nowe zakażenia koronawirusem. Zmarło 121 osób. W regionie także widać bardzo duży spadek zakażeń: powiat ostrowski (33), pleszewski (10), krotoszyński (6), kaliski (6), ostrzeszowski (1), jarociński (1) i kępiński (1). Nie odnotowano także żadnych zgonów w południowej Wielkopolski.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Cytat: ” Analiza wykazała, że na prawdopodobieństwo uzyskania wyniku fałszywie ujemnego miał wpływ moment pobrania wymazu (czas, jaki upłynął od kontaktu z wirusem). Z badania wynika, że w 1. dniu po ekspozycji na wirusa prawdopodobieństwo wyniku fałszywie ujemnego wyniosło 100%, w 4. dniu zmniejszyło się do 67%, do 8. dnia spadło do 20%, a następnie znów zaczęło rosnąć. Szacuje się, że po upływie około 3 tygodni od kontaktu z nowym koronawirusem prawdopodobieństwo fałszywie ujemnego wyniku osiąga 66%.”
    Dodajmy jeszcze że testy dają wyniki fałszywie dodatnie – BUHAHA
    Także te dane to mozecie se …

  2. Poufne dane – dostępne tylko dla Ministerstwa Zdrowia – i zaraz znaczna poprawa. Zmienili system – na niedostępny dla analityków – i już sukces ,, dobrej zmiany ” – czyli nic się nie zmieniło w polityce PiS – jest jak za komuny !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick