Sobótka. Ciężarówka w rowie. Dźwig wyciągnie pojazd [ZDJĘCIA]

0
Na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Sobótka, TIR przewrócił się do rowu. Na miejscu pracują strażacy. Czekają oni na dźwig, który wyciągnie maszynę z rowu.

– TIR przewoził śrutę. Nie tarasuje już drogi i jest ona całkowicie przejezdna. Nie ma też osób poszkodowanych. Utrudnienia mogą powrócić w momencie wyciągania pojazdu z rowu – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Początkowo na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. W tej chwili działają już tylko strażacy-ochotnicy z Sobótki.

To nie jedyne zdarzenie środowego popołudnia na naszym terenie. W Mazurach (powiat ostrowski) na wysokości stacji paliw doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Droga przez pewien czas była zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na granicy Nowych Skalmierzyc i Kalisza u zbiegu ulic Kaliskiej i Wrocławskiej. – Rowerzysta przejeżdżał przez oznakowane przejście dla pieszych i został potrącony przez samochód osobowy marki Opel Vectra – relacjonuje nasz Czytelnik, który był na miejscu. – Ruch odbywa się wahadłowo. Możliwe utrudnienia. Poszkodowany został zabrany karetką zabrany do szpitala w Kaliszu – dodaje.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick