W sobotę prezentacja MKS-u Kalisz

0
Już w sobotę, 2 września szczypiorniści MKS-u Kalisz rozegrają swój pierwszy mecz w PGNiG Superlidze. Nim jednak zobaczymy ich w akcji na parkiecie hali Kalisz Arena, przyjrzyjmy się bliżej całej ekipie na Letniej Scenie Eski. W sobotę, 26 sierpnia ok. godz. 20.00, podczas plenerowego koncertu na Polach Marsowych zespół Pawła Ruska w pełnym składzie, jakim już wkrótce zadebiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej, zaprezentuje się szerszej publiczności zachęcając tym samym do licznego uczestnictwa w ligowych meczach i gorącego dopingu w starciu z czołowymi zespołami polskiej piłki ręcznej.

Drużyna i sztab szkoleniowy po raz pierwszy pokażą się też w nowych strojach meczowych. Dla wiernych kibiców, ale nie tylko, spotkanie będzie nie lada okazją do zdobycia autografu, czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami przed rozpoczęciem rozgrywek w tak ważnym dla całej wielkopolskiej piłki ręcznej sezonie – mówi Karina Zachara, rzecznik prasowy MKS Kalisz.

A  przypomnijmy, że ten startuje już 2 września. To właśnie tego dnia odbędzie się mecz otwarcia, którego fani szczypiorniaka z pewnością przegapić nie mogą. Kaliski beniaminek PGNiG Superligi podejmie we własnej hali zespół Vive Kielce, czternastokrotnych mistrzów kraju i zdobywców Pucharu Polski, a także zwycięzców Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. Bilety na to szalenie emocjonująco zapowiadające się spotkanie są już dostępne w sprzedaży.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick